Wollex WG-L500 Hasta Taşıma Lifti Özellikleri İncelemesi

Wollex Wg-L500 hasta taşıma lifti hastaların hareket etmekte zorlandıkları anlarda başka bir yere transfer edilmelerinde son derece işlevsel bir üründür. Hastaların yataklarından tekerlekli bir sandalye yardımı ile başka bir yere transferi son derece kolay şekilde gerçekleştirilebilir. Bu ürünü kullanmanın şu şekilde avantajlarından bahsetmek mümkün olabilir:

Wollex WG-L500 Hasta Taşıma Lifti Özellikleri
 • Hastaları daha kolay bir şekilde transfer edebilirsiniz.
 • Refakatçinin hastayı kaldırması ve indirmesi çok daha kolay gerçekleşir.
 • Sağlamlık derecesi çok yüksek olduğu için hasta herhangi bir zorlanma hissi duymaz.
 • Hastanın zarar görmeden taşınmasına olanak tanır.

Bu avantajları sayesinde Wollex Wg-L500 hasta taşıma lifti son derece ideal tasarımlar arasında yer alır. Hem hastalar hem de hasta bakıcıları zorlanmadan hasta transfer işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bu ürünün sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için önceden şarj edilmesi de önemlidir. Üzerinde bulunan şarj edilebilir motoru ile kolaylıkla şarj edebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Wollex Wg-L500 Özellikleri

Wollex Wg-L500 hasta taşıma lifti oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Kullanıcı beklentisine tam olarak yanıt veren bu araçlar demonte özelliklerine de sahiptir. Banyo ve WC gibi ıslak zeminlerde kayma yapmadan rahatlıkla kullanılabilir. Wollex Wg-L500 hasta taşıma lifti genel özellikleri arasında şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

 • Portatif ayarlanabilir sandalye modelidir.
 • Krom malzemelerden tasarlanmıştır.
 • Pratik bir kuruluma sahiptir.
 • Hastanın bakıcısı da zorlanmadan bu sandalyeyi kullanabilir.
 • Otomobile rahatlıkla transfer işlemleri yapılabilir.
 • Pratik bir kullanımı vardır.
 • Islak zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir yapısı bulunur.
 • Tek tuş ile yataktan kaldırma olanağı sunar.
 • Kumanda yardımı ile motorlu kaldırma özellikleri vardır.

Paslanmaz malzemelerden özel olarak tasarlanan bu sandalyeyi kolayca kurabilirsiniz. Gereksinim duymayı bıraktığınızda demonte ederek kolayca saklayabilirsiniz. Günümüzün en ergonomik hasta taşıma ürünlerinden biridir.

Wollex Wg-L500 Kullanıcı Yorumları

Wollex Wg-L500 hasta taşıma lifti çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin hastaları zorlamadan ve sorun yaşanmadan kaldırmasına imkan vermesi çok geniş bir kitle tarafından kullanılmasın sağlamıştır. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan ürün kullanıcılarından tam not almaktadır. Bu ürünü kullanabilmek için kullanım kılavuzunu mutlaka incelemeniz gerekiyor. Beklentilere yanıt veren ürün son derece işlevsel bir yapıya sahiptir.

Hasta Taşıma Kaldırma Cihazı Nedir Nasıl Kullanılır?

Wollex Wg-L500 hasta taşıma lifti kullanım açısından son derece rahat tasarımlardır. Bu ürünü kullanabilmek için ilk olarak oturma liftini hastanın altına sermelisiniz. Daha sonra emniyet kemerini bağlamanız gerekiyor. Hastayı oturur vaziyete getirdikten sonra aracın diğer parçaları ile uyumlu bir şekilde hastayı sabitlemeniz gerekiyor.

Ürün birçok yerde rahatlıkla kullanılabilir bir tasarımdır. Banyo yaptırmak, tuvalete götürmek, araca transfer ya da hava aldırmak için çok işlevsel bir tasarımdır. Tekerlekli sandalyeye de transfer işleminde çok önemli bir kolaylık sunar. Günümüzün en popüler taşıma cihazları arasında yer alır.

Yorum yapın